CANEL ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. 1994 yılında kurulmuş olup endüstriyel elektronik alanında faaliyet göstermektedir.UPS, Voltaj Regülatörü,  İnverter, Akü, Rüzgar Türbinleri, Güneş Pilleri satış ve teknik servis hizmetleriyle, Elektronik Laboratuarımızda  Endüstriyel Elektronik makina kontrol kartlarının bakım ve arızalarına çözüm üretmekteyiz.

    Not: Atıl durumdaki UPS ve Regülatörlerinizin uygun fiyatlarla revizyonunu yapıyoruz.2.El UPS ve Regülatör stoklarımızı görmeniz menfaatinizedir.

    Ekibimiz :

   Gn.Md : Özcan Kaşarcı                                Gn. Koordinatör : Gürcan Göktaş                            Teknik Md : Caner Çakar                   Müş. Hiz. :  Vahit Uzun

   Servis :  Vahap Bayhan                Led, Solar Proje : Erkül İleri                                  Laboratuar : Adem Altan                        İthalat - İhracat : Selim Nahmiyas

  Misyonumuz :

Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve bunun içinde kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Değişen müşteri ihtiyaçlarını,rekabet koşullarını ve genel ekonom yapıdaki değişiklikleri hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektir.

Vizyonumuz :

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek,
Yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarımları ve hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen;
Bölgesel pazarlarda lider, Ülkemiz pazarlarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, ülkemiz rekabetine uyumlu ve proaktif bir şirket olmaktır.